slajder1

REKRUTACJA ELEKTRONICZNA

Drodzy Kandydaci,
Szanowni Rodzice Ósmoklasistów

Od 16 maja 2022 roku  do 20 czerwca 2022 roku trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w systemie elektronicznym OMIKRON.

Rejestracja w systemie rekrutacyjnym OMIKRON dla wszystkich kandydatów odbywa się z wykorzystaniem numeru PESEL. Wypełniony i zapisany w systemie rekrutacyjnym wniosek, należy wydrukować. Podpisany przez rodziców/prawnych opiekunów kandydata wniosek wraz z innymi wymaganymi dokumentami należy złożyć w szkole pierwszego wyboru, tzn. szkole wymienionej we wniosku rekrutacyjnym na pierwszym miejscu na liście wyborów. Złożenie wniosku rekrutacyjnego w szkole pierwszego wyboru jest równoznaczne ze złożeniem go we wszystkich szkołach wybranych przez kandydata, wymienionych we wniosku.

OMIKRON

Przyjmowanie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej – rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Zarządzenie Małopolskiego Kuratora Oświaty w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych