Przejdź do treści
slajder1
slajder2
slajder3
slajder4
slajder5
Przejdź do stopki

TURNIEJ STRZELECKI SŁUŻB MUNDUROWYCH Z UDZIAŁEM UCZNIÓW KLAS MUNDUROWYCH

TURNIEJ STRZELECKI SŁUŻB MUNDUROWYCH Z UDZIAŁEM UCZNIÓW KLAS MUNDUROWYCH

Treść

6 listopada 2022 r. na Strzelnicy Sportowej w Gniazdowicach odbył się Turniej Strzelecki Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice w 104 rocznicę odzyskania Niepodległości.

Organizatorem turnieju była Gmina Proszowice we współpracy z Klubem Sportowym "Petarda" z Krakowa pod kierownictwem Łukasza Czapli, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w historii strzelectwa sportowego w Polsce, wielokrotnego mistrza świata, Europy i Polski.

Celem Turnieju było podniesienie sprawności strzeleckiej funkcjonariuszy służb mundurowych oraz uczczenie 104 rocznicy odzyskania Niepodległości. Zawodnicy, strzelali z karabinu bocznego zapłonu na dystansie 25 metrów, do tarczy pistoletowej. Zawody przeprowadzone zostały w formie rywalizacji drużyn trzyosobowych. Wystartowało 25 drużyn reprezentujących Policję Państwową, Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Proszowice, Klasę Mundurową Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Proszowicach oraz Straż Miejską. Nasi uczniowie dobrze się spisali na strzelnicy, najlepszej drużynie zabrakło kilku punktów do podium, a pozostali uplasowali się w środku stawki.

213072