OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI HOTELARSKICH - I EDYCJA

25 października 2022 r. uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa przystąpili do etapu szkolnego I Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, której przyświeca motto: Hotele są tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują. Organizatorem Olimpiady  jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,  partnerem zaś Konsorcjum szkół branżowych Ho-Ga-Tur zrzeszające szkoły kształcące w zawodach z branży hotelarstwo-gastronomiczno-turystycznych.

Tegorocznej - I edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich przyświaca hasło: Kompetencje społeczne kluczem do przyszłości w hotelarstwie. W etapie szkolnym uczniowie rozwiązywali test wyboru składający się z 20 pytań i wykonali 3 zadania praktyczne. Mamy ogromne nadzieje, że będziemy mieć reprezentantów w etapie okręgowym.