PLAN PRACY STRZELNICY WIRTUALNEJ W CZASIE WAKACJI

Od 24.06.2024 r. do 30.08.2024 r. strzelnica wirtualna będzie funkcjonować od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00.

Ze względu na prace remontowe, które prowadzone są w szkole na strzelnicy mogą przebywać jednocześnie grupy liczące nie więcej niż 4 osoby.

Dla zapewnienia właściwego funkcjonowania strzelnicy, organizacji zajęć i warunków bezpieczeństwa terminy korzystania ze strzelnicy należy uzgadniać i rezerwować z opiekunem strzelnicy z tygodniowym wyprzedzeniem:
e-mail:strzelnica@zsproszowice.edu.pl  lub tel.: 604108607

Za zgodą lub na polecenie dyrekcji szkoły godziny funkcjonowania strzelnicy mogą zostać zmienione.

Korzystanie z wirtualnej strzelnicy odbywa się na  zasadach określonych w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej szkoły: