ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH MUNDUROWYCH

W dniu 21 czerwca 2024 r. uczniowie klas mundurowych zameldowali pełną gotowość do wakacji. Na krótkiej uroczystości Pani dyrektor podziękowała wszystkim kadetom za godne reprezentowanie szkoły w zawodach, konkursach oraz uroczystościach o charakterze państwowym i religijnym, a najlepsi otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Jako pierwsi wystąpili laureaci Memoriału im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego. Organizatorem Konkursu było Wojskowe Stowarzyszenie Kultura Turystyka, Obronność.. Nagrody laureatom wręczył przedstawiciel Wojskowego Stowarzyszenia KTO Pan Mariusz Kapuśniak wraz z Panią Dyrektor.

Następnie kadeci odebrali puchary i medale za udział w zawodach strzeleckich - 28 uczniów otrzymało brązowe, a 4 uczniów srebrne odznaki strzeleckie.

Na zakończenie 7 kadetów klasy 3a zostało wyróżnionych tytułem „WZOROY KADET”

Życzymy miłych wakacji.