SZKOŁA BIZNESU SPOŁECZNEGO - ETAP REGIONALNY Z UDZIAŁEM REPREZENTANTÓW ZS PROSZOWICE

W dniu 11 czerwca 2024 r.  w Loży Prezydenckiej Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie odbył się wielki finał akcji edukacyjnej "Szkoła Biznesu Społecznego",  w którym udział wzięły dwie uczennice klasy II Technikum w Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach : Karolina Gołdyn i Anna Szczęsny.

W rozgrywkach organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie wzięło udział 14 szkół z województwa małopolskiego. Dzięki udziałowi w grze uczniowie mogą doświadczyć tego, jak być przedsiębiorcą i prowadzić interesy. Zauważają, że prowadzenie firmy nie jest proste i potrafi być obarczone dużym ryzykiem. Niewątpliwą atrakcją zarówno dla uczniów  jak i ich opiekunów było zwiedzanie stadionu Wisły.