MAŁOPOLSKI CAROLUS – PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE DLA LICEALISTKI ZS PROSZOWICE W KATEGORII: MENS SANA IN CORPORE SANO (W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH) - SPORT

„Małopolski Carolus” to tytuł przyznawany corocznie uczniom ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego, którzy wzorując się na osobie św. Jana Pawła II – Człowieka wielu pasji, rozwijają swoje talenty, zainteresowania i pasje. To małopolskie wyróżnienie otrzymują uczniowie jako nagrodę dla swojej systematycznej pracy nad kształtowaniem charakteru w myśl słów Jana Pawła II: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”.

To prestiżowe wyróżnienie Kapituła konkursu przyznała uczennicy klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach – Emilii Słaby w kategorii: mens sana in corpore sano (w zdrowym ciele zdrowy duch) – sport. Emilia poszczycić się może wieloma sukcesami na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim w gimnastyce artystycznej i tańcu w kategorii modern i jazz.

Jako szkoła jesteśmy dumni z osiągnięć naszej uczennicy.

Uczeń, któremu Kapituła przyzna wyróżnienie w danej kategorii otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł brutto oraz statuetkę.

GRATULACJE DLA EMILII. SŁOWA UZNANIA DLA RODZICÓW.