ZS PROSZOWICE UCZESTNICZY W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE - UNIWERSYTET MŁODZIEŻOWY

Grupa uczniów Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach uczestniczy w  zajęciach z zakresu prawa, psychologii i medycyny w ramach Uniwersytetu Młodzieżowego.

Zajęcia w Uniwersytecie Młodzieżowym mają charakter zajęć pozalekcyjnych i są zaplanowane w taki sposób, aby nie kolidowały ze standardową nauką w szkole. Są prowadzone w formie zajęć online.

Celem zajęć jest podniesienie wiedzy młodzieży szkolnej z zakresu psychologii,  medycyny i prawa poprzez udział w wybranych zajęciach online dla szkół ponadpodstawowych.To okazja dla młodzieży na realizację pasji poprzez dostarczanie inspirujących zajęć pozalekcyjnych, inspiarcja do nauki i poszerzenia horyzontów i skutecznego rozwoju potencjału ucznia.

Zajęcia rozpoczęły się od 15 marca 2024 r. - a pilotażowy program będzie realizowany przez 3 miesiące. Każda lekcja będzie trwała około 45 minut.