Przejdź do treści
slajder1
slajder2
slajder3
slajder4
slajder5
Przejdź do stopki

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM I MEMORIAŁU IM. ANDRZEJA GĄDZIKIEWICZA

UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM I MEMORIAŁU IM. ANDRZEJA GĄDZIKIEWICZA

Treść

26 stycznia 2024 r.  w Auli Absolwentów Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach uroczyście wręczono puchary i medale laureatom i wyróżnionym w I Memoriale Sportowym im. Andrzeja Gądzikiewicza. Turniej został zorganizowany dla upamiętnienia sylwetki zmarłego w 2023 r. – wieloletniego nauczyciela oraz Wicedyrektora Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach.

Szkolne Zawody Strzeleckie z urządzeń laserowych przeprowadzono od 12 do 20 grudnia 2023 r. Honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Powiatu proszowickiego.

W zawodach wzięli udział uczniowie, nauczyciele, rodzice uczniów i pracownicy Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach.

Turniej polegał na rywalizacji indywidualnej i zespołowej. Zespoły  tworzyły 4 osoby (2 zawodników i 2 zawodniczki). Uczestnicy strzelali do tarczy sportowej z broni krótkiej na odległość 25m i z broni długiej na odległość 50m. Wynik drużyny to suma punktów każdego z zawodników. Zawodnicy z najlepszymi wynikami zostali również sklasyfikowani w rywalizacji indywidualnej.

WYNIKI MEMORIAŁU

Wyróżnienia za udział w zawodach:

  • Pani Renata Belska
  • Pani Klaudia Suchińska
  • Pan Tomasz Wypych

Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w strzelaniu:

  • Julia Karbowniczek
  • Gabriela Gałka
  • Daniel Majcher

Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce: z wynikiem 506 pkt. 1 drużyna klasy mundurowej 3A (Karina Kurowska, Karina Rydz, Kornel Tałach, Kacper Konopa)

II miejsce: z wynikiem 502 pkt. 2 drużyna klasy mundurowej 3A (Karolina Smulczyńska, Wiktoria Sobecka, Michał Książek,Bryan   Maćkowski)

III miejsce:  z wynikiem 493 pkt. drużyna nauczycieli WF (Dorota Sprynca, Anna Ryńca, Andrzej Żurek, Mateusz Stopiński)

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce: Sara Winiarska kl. 5T z wynikiem 163 pkt.
II miejsce: Mateusz Stopiński z wynikiem 161 pkt.
III miejsce: Kacper Konopa klasa 3A z wynikiem 158 pkt.

Specjalne podziękowanie i gratulacje dla wychowawcy kl. 3A:  Pani Beaty Zapiór.

Specjalne podziękowanie za wsparcie organizacyjne, patronat honorowy nad Memoriałem kierujemy do Starosty Powiatu Proszowickiego Pana Krystiana Hytrosia.

235915