FINALISTKA ETAPU CENTRALNEGO II OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI HOTELARSKICH

Uczennica klasy VTP - Weronika Gołdyn, została finalistką etapu centralnego II Olimpiady Umiejętności Hotelarskich.

Organizatorem Olimpiady jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, współorganizatorem Fundacja Polskie Hotele Niezależne. Partnerami Olimpiady są: Konsorcjum szkół branżowych Ho-Ga-Tur zrzeszające szkoły kształcące w zawodach z branż hotelarstwo-gastronomiczno-turystycznych, ORBIS S.A. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Sektorowa Rada ds. Kompetencji Turystyka. Patronat honorowy sprawuje Ministerstwo Turystyki i Sport, Polska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Hasło przewodnie II edycji olimpiady brzmiało: Sukces w hotelarstwie to też odkrywanie potrzeb gościa biznesowego. Etap centralny odbędzie się w Warszawie w dniach 25 – 27 marca 2024 r. Do udziału w olimpiadzie zgłosiło się 170 szkół, a uczennica ZS Proszowice jest jedną z 36 finalistek etapu centralnego.

Weronice gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.