WIGILIA RODZIN ZASTĘPCZYCH. DAR SERCA OD SPOŁECZNOŚCI ZS PROSZOWICE. WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

W dniu 18 grudnia 2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Proszowicach zorganizowane zostało  Wigilijne spotkanie  dla  rodzin zastępczych z terenu Powiatu Proszowickiego.

Wspólnie z rodzicami zastępczymi  w wigilijnym spotkaniu  uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Powiatu Proszowickiego oraz kierownictwo Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Proszowicach. Przy Wigilijnym stole gościła również Pani Dorota Król Dyrektor Zespołu Szkół im. B. Głowackiego w Proszowicach, wraz z wychowawczyniami oraz  uczniami klasy III a, którzy  przygotowali wzruszający występ artystyczny, wprowadzający uczestników spotkania w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Rodziny zastępcze dla swoich podopiecznych otrzymały upominki świąteczne, będące darem serca dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi oraz społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół w Proszowicach.

Wigilijne spotkanie było okazją do złożenia podziękowań wszystkim rodzinom zastępczym za ich codzienną, trudną  pracę, za stwarzanie dzieciom prawidłowych warunków wychowawczych w atmosferze miłości, życzliwości i zrozumienia.

Nie zabrakło również ciepłych, serdecznych życzeń z okazji nadchodzącym Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.