slajder5
Przejdź do stopki

UCZNIOWIE KLAS MUNDUROWYCH NA TURNIEJU STRZELECKIM SŁUŻB MUNDUROWYCH

Treść

Z okazji 105. Rocznicy Narodowego Święta Uchwalenia Niepodległości, na Strzelnicy Sportowej w Gniazdowicach odbył się III Turniej Strzelecki Służb Mundurowych o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice.

Turniej zgromadził blisko 120 zawodników. Pomimo padającego deszczu konkurencję strzelecką ukończyło 39 trzyosobowych drużyn. W zawodach wzięli udział strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Proszowicach, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach, druhny i druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Proszowice oraz uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkól im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach. Kilku naszych uczniów uczestniczyło w zawodach wraz z rodzicami związanymi z różnymi służbami mundurowymi.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, najlepszej drużynie zabrakło do podium zaledwie 2 punkty, kolejne dwie drużyny zajęły miejsca w czołówce a pozostali uplasowali się w środku stawki drużyn. Za rok spotkamy się ponownie na zawodach i uczniowie obiecali walkę o podium.