DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM. NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU … PIĘKNE ŻYCZENIA OD UCZNIÓW I RODZICÓW

Uczyć DOBRZE to znaczy wierzyć w to, czego się uczy i w tych, których się uczy. Sekret Małego Księcia jest bardzo prosty: DOBRZE WIDZI SIĘ TYLKO SERCEM. NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU.

Dziś pragniemy podziękować za okazywane nam serce, za trud włożony w nasze wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze przekazywania wiedzy. Za wskazywanie na ideały, wzorce godne naśladowania. Za motywację do walki o lepsze jutro, do pracy nad sobą i wytrwałość w dążeniu do osiągania ambitnych życiowych celów.

Wszystkim Nauczycielom dziękujemy za dotychczasową współpracę z nami i życzymy w dniu naszego wspólnego święta poczucia spełnienia i satysfakcji z wypełnianych ról, a także tego, żeby pozostali w pamięci swoich uczniów jako ich Mistrzowie i Przewodnicy.