Przejdź do treści
slajder1
slajder2
slajder3
slajder4
slajder5
Przejdź do stopki

RUSZA REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE W GRECJI W RAMACH PROGRAMU FERS!

RUSZA REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE W GRECJI W RAMACH PROGRAMU FERS!

Treść

Miło nam ogłosić początek rekrutacji do projektu „Przez Grecję do Europy” numer 2022-1-PL01-KA122-VET-000075675, który jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, projekt „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

Głównym założeniem projektu „Przez Grecję do Europy” jest realizacja zagranicznej mobilności zawodowej w Grecji, w której udział weźmie 30 uczniów oraz 3 nauczycieli pełniących role osób towarzyszących. Potrwa ona w sumie 16 dni (w tym 4 dni przeznaczone na podróż), czyli od 2 do 13 października 2023 roku. W jej ramach młodzież z dwóch zawodów – Technik Hotelarstwa oraz Technik Ekonomista weźmie udział w 80-godzinnych praktykach zawodowych oraz programie edukacyjno-kulturowym. Partnerem w inicjatywie jest grecka organizacja przyjmująca Olympus Education Services.

Wszystkich zainteresowanych uczniów zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji, który stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia i złożeniem poprawnie wypełnionej dokumentacji zgłoszeniowej. W razie dodatkowych prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu oraz Przewodniczącym Komisji Rekrutacyjnej, Panią Małgorzatą Chudeusz.

Regulamin rekrutacji

Formularz rekrutacyjny

251966