Przejdź do treści
slajder1
slajder2
slajder3
slajder4
slajder5
Przejdź do stopki

6. EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO – Z PROJEKTEM DLA ZS PROSZOWICE

6. EDYCJA BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO – Z PROJEKTEM DLA ZS PROSZOWICE

Treść

Zachęcamy i prosimy mieszkańców powiatu proszowickiego, którzy ukończyli 16 lat do oddania głosu na projekt pt. „Nasze dziedzictwo” zgłoszony do 6 edycji Budżetu Obywatelskiego województwa małopolskiego.

Projekt edukacyjny „Nasze dziedzictwo” ma za zadanie zaangażować młode pokolenie uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do aktywnego poznawania historii i kultury swojego narodu i regionu. W tym celu zorganizowane zostaną przez nauczycieli ZS w Proszowicach zajęcia dla uczniów powiatu proszowickiego i brzeskiego chcących uczestniczyć w działaniach pozalekcyjnych. Zadania te przybliżą historię i kulturę narodu doświadczonego wojną. Ich celem będzie budowanie świadomej postawy narodowej, identyfikującej jednostkę z kulturą narodową i lokalną. Celem kolejnych zadań realizowanych w ramach projektu jest poglądowe i bezpośrednie poznanie wybranych wydarzeń historycznych i kulturowych mających wpływ na trwałość kultury i historii narodu oraz regionu. Wyeksponowane zostaną działania i postawy Ludwika Hieronima Morstina związanego z Pławowicami oraz Zygmunta Marca urodzonego w Opatkowicach.

Zasady głosowania: https://malopolska.budzet-obywatelski.eu/glosowanie

Pamiętaj !

Aby Twój głos był ważny zagłosuj:

  • za pośrednictwem papierowej karty do głosowania: od dnia 15 maja 2023 r. do dnia 16 czerwca 2023 r.
  • za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania: od dnia 15 maja 2023 r. do dnia 18 czerwca 2023 r.
185388