slajder5
Przejdź do stopki

TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA PROSZOWICE

Treść

Kadeci klas mundurowych Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach uczcili 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja biorąc udział w turnieju strzeleckim o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Proszowice.

Słoneczna pogoda i miła atmosfera towarzyszyły tegorocznym zmaganiom zawodników na strzelnicy w Gniazdowicach. Kadeci reprezentujący naszą szkołę dominowali w swoich kategoriach wiekowych, chłopcy w kategorii junior (do 18 lat) zajęli miejsca od 1 do 10, dziewczęta w tej samej kategorii dały się minimalnie pokonać tylko zawodniczce klubu strzeleckiego „Petarda” i zajęły miejsca od 2 do 8.W kategorii open (powyżej 18 lat) nasza reprezentantka zajęła 3 miejsce. Należy zaznaczyć, że poziom zawodów był bardzo wysoki, a różnice punktowe bardzo małe.

Nie tylko uczniowie cieszyli się ze swoich sukcesów, niektórzy towarzyszący im rodzice również zdecydowali się na udział w zawodach kategorii open, którą wygrał jeden z rodziców a kilku zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce. Po wręczeniu pucharów i medali był czas na pamiątkowe zdjęcia.