PODSUMOWANIE POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "II WOJNA ŚWIATOWA W POWIECIE PROSZOWICKIM" DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH

PODSUMOWANIE  POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Miło było gościć w murach Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach laureatów Powiatowego Konkursu Historycznego "II wojna światowa w powiecie proszowickim".

Konkurs został ujęty w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

Serdeczne gratulacje składamy laureatom konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.