Z WIZYTĄ W PARTNERSKIEJ UCZELNI - WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE. UDZIAŁ MŁODZIEŻY ZS PROSZOWICE W WYKŁADACH W RAMACH DNIA OTWARTEGO WSZiB

W ramach współpracy z krakowską uczelnią – Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości uczniowie I i II klasy dziennikarsko - medialnej Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w Dniu Otwartym. Mieli okazję uczestniczyć w wielu zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wykładowców Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Dowiedzieli się jak działają „fake newsy”, jak rozwijać kreatywność czy jak zarządzać swoim czasem. Przekonali się także jak ważna jest komunikacja niewerbalna.