UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW STYPENDYSTOM PREZESA RADY MINISTRÓW

7 grudnia 2023 r.  w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W gronie wyróżnionych znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach: Karolina Gołdyn i Daniel Kwiecień.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może być przyznane uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.