Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w związku z ogłoszeniem stanu epidemii przygotowaliśmy rozporządzenia, które umożliwiają organizację oraz realizację procesu kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Chcąc wesprzeć organizację tego procesu, opracowaliśmy również poradnik zawierający wskazówki oraz inspiracje, jak prowadzić kształcenie na odległość.

Zachęcam Państwa do korzystania z poradnika oraz proszę o udostępnienie go nauczycielom z Państwa placówki. Informator można pobrać również ze strony internetowej MEN.

Dziękuję Państwu za wszystkie wysiłki i starania, dzięki którym uczniowie mogą w obecnej sytuacji kontynuować edukację w domu.

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ-PORADNIK DLA SZKÓŁKSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ-PORADNIK DLA SZKÓŁ