Uczennica klasy III Technikum w zawodzie technik ekonomista - Karolina Fidala, zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

W etapie szkolnym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej wzięły udział uczennice klasy III Technikum w zawodzie technik ekonomista: Zuzanna Bucka i Karolina Fidala. Hasło przewodnie tegorocznej edycji olimpiady brzmiało: "Gospodarka światowa - wolny handel czy protekcjonizm". Olimpiada ma na celu przybliżenie uczestnikom problemu funkcjonowania gospodarki światowej. Zgodnie z misją olimpiady, Komitet Główny w ramach XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, pozwala na lepsze zrozumienie podstaw teoretycznych oraz doświadczeń historycznych związanych z ekonomia międzynarodową oraz zmian zachodzących we współczesnym świecie.

Decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Krakowie uczennica Karolina Fidala zakwalifikowała się do zawodów II stopnia.

Marzena Piwowarska